اشک پیروز است

این روزها سخن از خرید سلاح و مهمات کشورهای عربی مانند عربستان و قطر از انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی در تیتر خبرها قرار گرفته است.
سلاح هایی که با هزینه هایی گزاف نه برای دفاع از جان مسلمانان،بلکه در جهت ایجاد و گسترش آشوب در منطقه خریداری می شوند.سلاح هایی که باید ترکش های آنها را در این روزها ،در بدن مرد و زن و کودک عربستانی،بحرینی،سوری و افغانی و عراقی جستجو کرد.
و با نزدیک شدن به محرم سوال ها و دلسوزی های فریبکارانه شبکه های وهابی و دشمنان اهل بیت و دشمنان مسلمانان شروع می شود.....
آیا سزاوار است با وجود این همه فقر در جهان اسلام،پول ها را صرف ساختن صحن و بارگاه برای امام حسین علیه السلام کنیم؟
آیا پیامبر خدا راضی است که ما از آب و نان ملتمان بگیریم و خرج روضه و کتیبه و ....کنیم؟ اگر امام شهید شده که جایش در بهشت است و گریه و زاری ندارد.....
جایی سکوت و جایی فریاد بلند!!!!!
نه حیدری و نه کلهر و نه ملازاده و نه هیچ و هیچ ندایی بر سر این همه سرمایه ای که یا در کنار سواحل خلیج های دنیا صرف می شود و یا در کشتن مسلمانان- چه شیعه یا سنی که هر دو برادر و در کلام آیت الله سیستانی از یک نفس هستند-.
البته که باید از صرف پول برای امام حسین علیه السلام جلوگیری کرد که خون او همان خونی است که "ثار الله"نامیده شده است.خون امام،خونی مظلومی است که خداوند خونخواه اوست.

/ 0 نظر / 24 بازدید